Kup teraz!

Cena: 39.50 PLN
Ilość:
drukuj
giełda, inwestowanie

Sztuka wyboru akcji - Koch Richard

Sztuka wyboru akcji
Wybierz akcje, które będą pracować dla Ciebie...

Tworząc własną strategię opartą na sprawdzonych technikach opisanych przez inwestora, który już osiągnął sukces.

W książce "Sztuka wyboru akcji " znajdziesz:
  • Przekonywające powody, dla których sam powinieneś zarządzać swoimi inwestycjami
  • Dziesięć skutecznych sposobów wyboru najlepszych akcji, przedstawiając historię i logikę ich powstania
  • Sprawdzone reguły wyboru akcji, które będą liderami rynku
  • Test oceniający osobowość inwestora i pozwalający dobrać do niej najlepszą strategię inwestycyjną
  • Przykłady i wyjaśnienia sukcesów i porażek giełdowych
Klucz do zwycięstwa tkwi w dostosowaniu metody inwestycyjnej i posiadanych umiejętności. Większość inwestorów indywidualnych przegrywa w zmaganiach z rynkiem giełdowym, ponieważ stosuję technikę, która po prostu nie pasuje do nich samych.
Książka ta, napisana z myślą zarówno o osobach zaczynających przygodę z giełdą, jak i doświadczonych inwestorach, omawia dziesięć skutecznych sposobów inwestowania i pomoże ci wybrać ten jeden, który najlepiej odpowiada twojej osobowości i doświadczeniu. Wszystkie zaprezentowane strategie są już sprawdzone i zostały przedstawione w sposób prosty i jednoznaczny.
Richard Koch przedstawia zasady stosowania każdej z metod, a także nie zostawia Cię samego z trudnym problemem obiektywnej oceny oraz monitorowania inwestycji. W sumie, jeżeli wybrałeś strategię adekwatną do Twojej osobowości, inwestowanie powinno sprawiać Ci przyjemność i przynosić zyski.
Librecoin
Check!
http://librecoinnews.com/

 

 

 

 O autorze:
Richard Koch jest inwestorem, autorem i multi-przedsiębiorcą, który udowodnił, że potrafi zarabiać na tak różnych przedsięwzięciach jak konsulting, hotele, produkcja organizerów osobistych, restauracje, gin i inwestycje w zaawansowane technologie. Był partnerem amerykańskiej firmy konsultingowej Bain & Company, i współzałożycielem LEK Consulting. Jest w zarządzie czterech spółek giełdowych i doradcą grup venture capital z Wielkiej Brytanii i Afryki Południowej.

Warszawa 1996; oprawa:twardaSztuka wyboru akcji - Koch - Sztuka wyboru akcji