Kup teraz!

Cena: 74.00 PLN
Ilość:
drukuj
giełda, inwestowanie

Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów - Nison Steve

Świece japońskie
Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów to praca najwybitniejszego zachodniego znawcy japońskich technik analizowania wykresów, która przybliża polskiemu czytelnikowi podstawową wiedze dotyczącą tak zwanych "świec japońskich", a także innych metod, takich jak renko, kagi, czy "przełamanie trzech linii", które od kilku lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem inwestorów na Zachodzie. Narzędzia te w istotny sposób poszerzają arsenał współczesnego inwestora i analityka wykresów pozwalając na niekonwencjonalne spojrzenie na zachowanie rynku. Opracowanie to będzie również niezbędne dla wszystkich użytkowników popularnego w Polsce programu MetaStock, który umożliwia dokonywanie analiz przy użyciu każdej z omawianych w książce metod.

Książka ta szybko stanie się podstawowym źródłem wiedzy na temat japońskich metod analizy technicznej.

Technical Trader's Bulletin
artykuł o Librecoin
Wejdź i zobacz!
http://kulnaro.pl/librecoin-poznaj-walute-przyszlosci/

 

 

 

 To obowiązkowa lektura, niezależnie od tego, czy jest się inwestorem długoterminowym, czy graczem i bez względu na to, czy dokonuje się transakcji na rynkach terminowych, towarowych czy na rynkach akcji.

Investor's Library

Nie sposób przesadzić podkreślając zalety książki Nisona... jest to z pewnością jedna z najlepszych książek z dziedziny inwestowania, jakie kiedykolwiek napisano, jeśli chodzi o umiejętność kompetentnego, a zarazem przystępnego i jasnego wykładu... lektura tej pracy jest prawdziwą przyjemnością.

Commodity Traders Consumer Report

Spis treści:

Ogólny zarys
Podstawy
Formacje
Świece a ogólna sytuacja techniczna
Jak Japończycy stosują średnie kroczące
Wykresy przełamania trzech linii
Wykresy renko
Wykresy kagi
Wnioski
Słownik
Aneks

Warszawa 1996r; okładka: miękka

Analiza techniczna w najczystszej postaci

 

Librecoin
Check!
http://librecoinnews.com/