Kup teraz!

Cena: 46.50 PLN
Ilość:
drukuj
giełda, inwestowanie

Sukces na giełdzie. 24 lekcje skutecznego inwestowania - O'Neil William

Sukces na giełdzie
Jeden z najlepszych doradców inwestycyjnych dzieli się, z Wami zasadami inwestowania, które pomogą Wam pomnożyć Wasze pieniądze.

Czerpiąc z niezwykle popularnej serii "26 tygodni do sukcesu w inwestowaniu" (26 weeks to Investment Success), publikowanej w Investor's Business Daily, jego prezes i założyciel William J. O'Neil prezentuje sprawdzone, łatwe do zastosowania techniki budowania zyskownego portfela papierów wartościowych. O'Neil rezygnuje z powielania powszechnych "mądrości", wychodząc z nowym zestawem rozsądnych strategii, które:

• pomogą Wam precyzyjnie ocenić sytuację na rynku
• kupować i sprzedawać akcje we właściwym momencie
• skorzystać z okazji, jakie dają korekty trendu rynkowego
• wykorzystać ogromny potencjał funduszy powierniczych
• i dobrze zarządzać swoim portfelem akcji

"Sukces na giełdzie: 24 lekcje skutecznego inwestowania" to podstawowa lektura dla inwestorów na wszystkich poziomach zaawansowania. Ten praktyczny przewodnik po godnych zaufania praktykach inwestycyjnych stawia sobie za cel doprowadzenie Was do osiągnięcia długoterminowego wzrostu wartości Waszego majątku i zabezpieczenia finansowego.
Librecoin
Check!
http://librecoinnews.com/

 

 

 "Kiedy idzie o inwestycje i wybór spółek, nie moglibyście znaleźć lepszego mentora niż Bill O'Neill. ...Obowiązkowa lektura dla każdego samodzielnego inwestora."
Harry S. Dent, Jr., autor The Roaring 2000 i The Roaring 2000s Investor

"Po prostu nie ma innej książki, która mogłaby być nazwana podręcznikiem dla Cramera i Berkowitza".
Jim Cramer, współzałożyciel TheStreet.com i zarządzający w funduszu hedgingowym Cramer Berkowitz & Co

. "Żadna nowinka nie może długo konkurować z rozsądnymi zasadami, którymi William J. O'Neil dzieli się z innymi inwestorami. W całej mojej 35-letniej karierze na rynku kapitałowym znalazłem tylko kilku ludzi, którzy naprawdę znają giełdę, wiedzą jak wybierać dobre spółki i kiedy je sprzedawać. Jedną z nich jest Bill."
Foster Friess, przewodniczący Friess Associates i współzarządzający funduszem Brandywine

"W erze nawału informacji, jednodniowych transakcji i zmienności rynku Bill O'Neil pozbawia inwestowanie emocji i daje jasną, łatwą do zrozumienia mapę dla inwestorów długoterminowych."
Linda O'Bryon, wiceprezydent i wydawca Nightly Business Report

O autorze:
William J. O’Neill jest założycielem i redaktorem naczelnym Investor’s Business Daily i autorem sprzedanego w milionach egzemplarzy bestsellera How to Make Money in Stocks. O’Neil zaczynał swoją karierę jako makler papierów wartościowych. Zaczynał inwestować mając mniej niż 500 dolarów, ale dzięki ciągłej nauce i pragnieniu poznania rzeczywistych mechanizmów rządzących giełdą zdołał w ciągu 26 miesięcy dwudziestokrotnie zwiększyć swoje środki. Następnie kupił miejsce na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku i w wieku 30 lat, w roku 1963 założył własną firmę zarządzającą William O’Neill Co. Firma ta stworzyła skomputeryzowaną bazę danych o rynku kapitałowym, którą dzisiaj wykorzystuje ponad 400 dużych amerykańskich instytucji, włączając w to banki, firmy ubezpieczeniowe, fundusze powiernicze i emerytalne oraz organizacje rządowe. O’Neil chciał, aby dostęp do tej bazy mieli również inwestorzy indywidualni i dlatego w 1984 stworzył Investor’s Business Daily, który publikuje informacje z tej bazy.

Sukces na giełdzie - O'Neill Sukces na giełdzie - O'Neill

 

artykuł o Librecoin
Wejdź i zobacz!
http://kulnaro.pl/librecoin-poznaj-walute-przyszlosci/