Kup teraz!

Cena: 87.00 PLN
Ilość:
drukuj
giełda, inwestowanie

Giełda, wolność i pieniądze. Poradnik spekulanta - Tharp Van K.

Giełda, wolność i pieniądze - Tharp
Autor Van Tharp, który jest współautorem ksążki "Bezpieczne strategie inwestycyjne" jest doktorem psychologii i prowadzi zawodowo szkolenia graczy giełdowych. Jest założycielem Międzynarodowego Instytutu Doskonalenia Inwestorów (International Insitute of Trading Mastery, Inc. W czasie gdy zajmował się psychologią gry na giełdzie przebadał i skatalogował profile psychologiczne ponad 4000 traderów giełdowych. Na tej podstawie stworzył katalog cech skutecznego gracza. W książce opisany jest sposób tworzenia strategii inwestycyjnych, oczekiwanej skuteczności sytemu transakcyjnego, zasady wejścia i wyjścia z rynku oraz warunki zawierania transakcji. Autor duży nacisk kładzie na praktyczne zastosowanie rachunku prawdopodobieństwa w grze na giełdzie. Również w sposób nowatorski przedstawia zasady zarządzania wielkością pozycji.

Dr. Tharp jest jedynym nauczycielem spekulacji opisanym w książce Jacka Schwagera The Market Wizards: Interviews with Great Traders. Jest absolwentem psychologii Uniwersytetu Oklahoma. Dyplom doktora otrzymał w 1975 roku.

Nie jest przypadkiem, że tę wspaniałą książkę o budowaniu systemów transakcyjnych Giełda, wolność i pieniądze. Poradnik spekulanta napisał człowiek znany jako specjalista w dziedzinie psychologii inwestowania - autor najbardziej cenionych na świecie seminariów dla profesjonalnych traderów. Nawet systemy całkowicie mechaniczne są tworzone i stosowane przez ludzi. Tharp pokazuje nam, jak należy prowadzić skuteczną grę miedzy dwoma trudnymi do opanowania żywiołami - naszymi emocjami i rynkiem. Jeden z czytelników tej książki napisał: "Być może Święty Graal jest nieosiągalny, ale Van Tharp zbliżył się do niego na tyle, ile to możliwe".

Warszawa 2000r; okładka: miękka
artykuł o Librecoin
Wejdź i zobacz!
http://kulnaro.pl/librecoin-poznaj-walute-przyszlosci/