Kup teraz!

Cena: 49.50 PLN
Ilość:
drukuj
giełda, inwestowanie

Analiza Techniczna - Wprowadzenie - Autorzy: zespół REUTERS

Analiza Techniczna - Wprowadzenie
Analiza techniczna jest jedną z metod przewidywania przyszłych ruchów cen na giełdzie lub na rynku walutowym Forex. Publikacja w przystępny sposób przybliża czytelnikowi podstawowe definicje, terminy i założenia analizy technicznej. Sięga do genezy analizy technicznej, omawia różne rodzaje wykresów, podstawowe wskaźniki (m. in. linie trendu, formacje, średnie kroczące), teorię fal Eliota i liczby Fibonacciego. Opisowi temu towarzyszą liczne wykresy, słownik terminów stosowanych w analizie technicznej oraz lista światowych giełd akcji.
artykuł o Librecoin
Wejdź i zobacz!
http://kulnaro.pl/librecoin-poznaj-walute-przyszlosci/

 

 

 

 POWIĄZANIE Z POLSKIMI REALIAMI
W dobie powszechnego dostępu do informacji za pomocą Internetu lub elektronicznych serwisów informacyjnych, takich jak Reuters, analiza techniczna stała się narzędziem, którym posługiwać się mogą wszyscy uczestnicy rynku. Zasady analizy technicznej są jednakowe na całym świecie, wykorzystuje się je z powodzeniem również w Polsce.

KSIĄŻKĘ WYRÓŻNIA:
- nowatorskie podejście do nauki podstawowych zagadnień z zakresu finansów, pozwalające utrwalić oraz poszerzyć zdobytą wiedzę,
- przejrzysty układ, graficzne podsumowanie materiału, przegląd najważniejszych zagadnień,
- przykłady, ćwiczenia i proste zadania, które decydują o wysokiej użyteczności książki,
- pytania sprawdzające wraz z odpowiedziami, pozwalające powtórzyć i utrwalić przeczytany materiał,
- na bieżąco uaktualniana giełdowa strona internetowa, która zawiera m.in. bogaty zestaw wykresów i zrzutów ekranowych pochodzących bezpośrednio z serwisu Reutera, informacje o egzaminach zawodowych oraz odnośniki do stron najważniejszych instytucji finansowych,
- zestaw publikacji, artykułów i zasobów internetowych, pozwalający poszerzyć zdobytą wiedzę,
- słownik terminów stosowanych w analizie technicznej oraz lista światowych giełd akcji wraz z ich adresami i stronami internetowymi.

KSIĄŻKA ADRESOWANA JEST DO:
- studentów kierunków ekonomicznych, głównie finansów i bankowości,
- pracowników biur maklerskich,
- analityków,
- indywidualnych inwestorów.

Stanowi doskonałe wprowadzenie w problematykę analizy technicznej zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z giełdą, jak i doświadczonych inwestorów.

Kraków 2006; okładka: twarda

Analiza techniczna - REUTERS - Analiza techniczna
Librecoin
Check!
http://librecoinnews.com/